The Rinra - Makassar
In deze omgeving is ook de oude haven Paotere te bezoeken.
Direct naast het hotel is de grote shoppingmall Karebosi Link ( verbindingsdeur in de lobby van het hotel) welke tot 21 uur sávonds geopend is.
De Deluxe kamers, de Premiere kamers ( voorzien van balkon) liggen verdeeld over 16 etages en zijn allen modern ingericht, beschikken over een prive badkamer, een zitje, telefoon, kabel tv en gratis wifi en zijn van alle gemakken voorzien. Bij de kamer liggen er badjassen en slippers en toiletartikelen zoals kam tandeborstel met tandpasta, shampo en doucheschuim. Waterkoker met koffie en thee en gratis waterflesjes.
De Suites liggen op 3de etage en sommige op de 17de etage met eigen Skybar.
Met uitzondering van de 6e en 7de etage zijn alle kamers rookvrij
Vanaf zowel het terras, het restaurant en de infinity pool op de 3de etage is er een prachtig uitzicht over de Haven en de stad Makassar.
Faciliteiten:
24-uurs receptie, infinitypool, kinderzwembad, restaurant, Wijnbar, Poolbar, fitnessruimte, Businesscenter, Cabanalounge
Aantal kamers 175, bouwjaar 2015




Prijsoverzicht Price overview
The Rinra - Makassar
Deluxe kamer
Premier kamer
Verzorging Board type
U verblijft hier op basis van Logies & Ontbijt.You will stay here based on Logies & Ontbijt.


Er staan nog veel gebouwen uit de koloniale periode, zoals Sociëteit de Harmonie, de Kathedraal... Meer infoMore infoInformations supplémentaires