Amertha villa's - Pemuteran
Iedere villa heeft naast een mastersuite, 1 of 2 junior suites, 2 of 3 badkamers, een binnen- en buitenkeuken, 2 pool gazebo's, een zitkamer en open loungeruimte en zwembad.
Het resort heeft daarnaast een groot beachfront zwembad, restaurant, spa, yogaruimte en een eigen duikschool. Er worden diverse excursies georganiseerd: Duik- en snorkelexcursies naar Menjangan eiland, dolfijnen spotten bij Lovina, kookcursussen, yogaklassen, tempeltours, vogeltours en trekkings in het West Bali National park.
NB: de Oceonfront Villa nr. 2 kent een meerprijs van € 63 per nacht.







Prijsoverzicht Price overview
Amertha Villas - Pemuteran
Garden pool villa 2 bedroom
Beachfront pool villa 2 bedrooms
Villa, 4 bedroom
Verzorging Board type
U verblijft hier op basis van .You will stay here based on .


Het ligt aan de rand van het West-Bali National Park en vlak bij de prachtige zeetuinen van het Menjangan eiland, één van de mooiste duiklocaties in Indonesië... Meer infoMore infoInformations supplémentaires