Villa Gils Candidasa
Rond Villa Gils
Villa Gils ligt direct aan de oceaan in een traditioneel Balinees dorp, waar u kennis maakt met de mooie natuur, vriendelijke mensen en mystieke ceremonies bij de dorpstempels. Mendira Beach is een fijne plek om te zwemmen of te snorkelen. Een korte rit brengt u naar het centrum van Candidasa, een populaire maar rustige toeristenstad met een aantal leuke restaurants en bars. Vincent's Restaurant, een leuke jazzbar met heerlijk eten en jazzmuziek, is zeker een bezoekje waard. Candidasa ligt op ongeveer anderhalf uur rijden van de internationale luchthaven van Bali.
Slaapkamers
De twee overige gastenkamers bevinden zich samen in een op zichzelf staand traditioneel gebouw met rieten dak. Elke slaapkamer heeft een veranda met uitzicht op het zwembad en een eigen badkamer met buitendouche.
Woonkamer, keuken, bar en lounge
Buiten- en zwembadgedeelte
Personeel en diensten
Richtprijs
Mid season 01-06 / 01-07, 01-09 / 01-10 $ 390 (4 rooms) / $ 360 (3 rooms) /night/night
High season 01-07 / 01-09 $ 450 (4 rooms) / $ 450 (3 rooms) /night
X-mas 20-12 / 11-01 Chinese New Year 10-02 / 20-02 and Lebaran $ 475 (4 rooms) / $ 475 (3 rooms) /night






Minimum stay 3 nights, 5 nights high season, 7 nights X-mas
Prijsoverzicht Price overview
Villa Gils Candidasa (4 slaapkamers)
Verzorging Board type
U verblijft hier op basis van Logies & Ontbijt.You will stay here based on Logies & Ontbijt.


Langzamerhand begint het kleine vissersdorpje sterk in populariteit toe te ... Meer infoMore infoInformations supplémentaires