Rondreis 16 dagen duiken bij Thalassa Bunaken en Lembeh
De Lembeh Strait staat wereldwijd bekend als het summum van muckduiken, en met recht. De variëteit aan onderwaterleven is vooral voor macrofotografen ongekend divers. Ontdek het buitenaards leven op de zwarte zandgronden van Lembeh Strait Je vindt er onder andere Banggai kardinaalvis, pegasus, zeer veel hengelaarsvissen, zeepaardjes, veel inktvissoorten en naaktslakjes.
•Intercontinentale en binnenlandse vluchten met Garuda Indonesia, incl. 30 kg ruimbagage en 23 kg sportbagage (mits vooraf aangemeld)
•Alle transfers
•Ontbijt, lunch en diner
•Koffie, thee en water
•2 of 3 duiken per dag (totaal 24 of 26 duiken, al naar gelang gewenst duikappet)
Exclusief:
•Overige drankjes
•Excursies
•Bunaken National marine park entrance fee (ca € 10 per persoon voor gehele verblijf)
•Fooien en uitgaven van persoonlijke aard
•Reis- en annuleringsverzekeringen
•Boekingskosten en bijdrage Calamiteitenfonds €30 per boeking
Dag 1 vlucht Amsterdam-Jakarta-Manado (Garuda)

Dag 2 Aankomst op Manado en transfer naar Thalassa Manado

Dag 3 t/m 9 Duiken bij Bunaken national marine park
Dag 9 Transfer naar Lembeh

Dag 10 t/m 14 Duiken bij Lembeh

Dag 15 Pulang kampong, terug naar huis
vlucht Manado-Amsterdam via Jakarta
Dag 16 Aankomst Amsterdam

Thalassa dive resort - Manado
Ons groene resort brengt je verassend dicht bij de natuur. De natuurlijke omgeving omarmt je. In onze tuin gevuld met fruitbomen, palmen en geurende bloemen vind je 19 kamers, onderverdeeld in 4 verschillende categorieën: - Bungalows: De 7 ruime,vrijstaande bungalows zijn elk uitgerust met een privé terras en een Kingsize en een single bed. Thalassa Dive Resort biedt de gasten van de bungalows een extra service. Zoals, de “ontbijt op bed” service, een fruitmandje bij aankomst, een goed gevulde minibar voor een lekker koud biertje of een glas wijn, een waterkoker om koffie en thee mee te maken in de kamer. Uiteraard is de badkamer voorzien van een goede douche met handdoeken en shampoo. - cottages: De 4, in de lokale stijl gebouwde houten cottages hebben 2 single bedden of een tweepersoons bed. Geen ontbijt service hier, maar wel een minibar en in de badkamer de zelfde faciliteiten als in de bungalows - Hill top kamers: Onze bergtop kamers bevinden zich op het hoogste punt van het resort. Dat zorgt voor een geweldig uitzicht over Manado en de baai. Dit is een perfecte plek voor een duikclub of groep die graag bij elkaar willen verblijven. In de prive tuin kun je je eigen BBQ plannen, precies voor de kamers! Deze negen kamers zijn perfect voor diegenen die liever hun geld uitgeven aan het duiken. De kamers zijn uitgerust met één en tweepersoons bedden. De kamers, hebben uiteraard een privé badkamer met een goede douche, handdoeken en zeep, maar verder geen andere faciliteiten. Het fantastische uitzicht over de baai van Manado is dubbel en dwars de 52 treden naar boven waard. Alle kamers zijn voorzien van airco, eigen badkamers met warm water en kijken uit over de oceaan vanaf het privé terras. meer info more info Informations supplémentaires











Thalassa dive resort - Lembeh
Het nieuwe (2017) Thalassa duikresort is gelegen in een inham van Lembeh island en ligt direct aan de straat van Lembeh. Het resort telt 12 comfortabele sea-view bungalows en een drietal deluxe eenpersoonskamers. Thalassa beeschikt over een 5* PADI duikcentrum, zwembad, lounge en een restaurant. Het resort verzorgt ook excursies naar de Minahassa hooglanden en Tangkoko rainforest. Alle kamers zijn voorzien van privé badkamer met warm stromend water, ventilator, minibar, koffie- en theefaciliteiten en een veranda met uitzicht op zee. meer info more info Informations supplémentaires












Manado

Manado
Manado is de hoofdstad van noord Sulawesi en telt ruim een half miljoen inwoners. Het is de uitvalsbasis voor uitstapjes naar het Minahassa hooggebergte, het Tangkoko regenwoud, maar het meest bekend voor het Bunaken national marine park.Ook Lembeh strait en het eiland Bangka zijn vanuit Manado goed te bereiken.
De stad zelf heeft niet veel te bieden. Dierenliefhebbers kunnen een bezoek aan de markt beter mijden; de Manadoëzen staan er om bekend alles wat 4 poten heeft te eten. Op de markt worden dan ook honden voor consumptie verkocht...
Bunaken

Bunaken
Bunaken is een klein eiland voor de kust van Manado, noord Sulawesi.Het eiland is vooral beroemd om de prachtige zeetuinen. Vrijwel alle hotels zijn ingericht voor duikers en snorkelaars.
Op het eiland ligt het dorpje Bunaken.
Lembeh island
