Kali Lemon dive resort - Nabire
Hoogtepunt van het verblijf is zwemmen (snorkelen of duiken) met de walvishaaien. Rond volle maan kunt u pech hebben dat de walvishaaien zich niet laten zien, rond nieuwe maan is de kans vrijwel 100%.
Naast snorkelen en duiken organiseert het resort uitstapjes naar de Paradijsvogels en traditionele dorpjes.
Minimum verblijf is 3 dagen. De prijs is inclusief transfers van en naar Nabire, 2 duiken/snorkelsessies per dag, lunches en diners en exclusief huur van duikuitrusting en Cendrawasih bay entrance fee.





•Transfer van het vliegveld naar de haven
•boottocht naar het resort
•2 duiken/snorkelsessies per dag
•entrance fee Cendrawasih National park
•3 overnachtingen in het resort, inclusief ontbijt, lunch en diner
•boottocht van het resort naar de haven
•transfer van haven naar het vliegveld
Exclusief:
•Uitgaven van persoonlijke aard
•Fooien
Disclaimer:
Bij verwacht slecht weer prefereert veiligheid. De boottocht van en naar Kali Lemon resort duurt ongeveer 2 uur. Mochten de weersomstandigheden het niet toelaten, dan vaart de boot niet of op een ander tijdstip. U kunt hieraan geen rechten ontlenen.
Prijsoverzicht Price overview
Kali Lemon dive resort - Nabire
Verzorging Board type
U verblijft hier op basis van Volpension.You will stay here based on Volpension.


Vanuit Nabire is het ongeveer twee uur rijden naar het Pantai Sowa strand van Cendrawasih Bay waar je met een speedboot naar het resort wordt gevaren.
Cendrawasih Bay... Meer infoMore infoInformations supplémentaires