Bouwsteen 3 dagen Paradijsvogels Nimbrokan
Uw chauffeur brengt u naar de zeer eenvoudige (geen stromend water) home-stay van Pak Jamil.
Op slechts 20 minuten lopen van het guesthouse is de plaats waar de Paradijsvogels samenkomen en hun paringsdansen vertonen.

Meer info
Met een beetje geluk en een beetje plannen is het mogelijk om alle vier soorten paradijksvogels in één dag te zien. En als je nog iets meer geluk hebt kan je ze zien optreden: dansend in de boom om vrouwtjes aan te trekken. De mannetjes gebruiken al hun veren en danskwaliteiten om in de spotlights te komen. Het is een natuurlijk fenomeen van de hoogste klasse! De twaalfdradige paradijsvogels en kleine paradijsvogels zijn te zien tussen 5 en 6 uur s’morgens. En omdat de bomen waarin ze te zien zijn in hetzelfde gebied staan in Nimbrokang, kan je ze bewonderen op dezelfde ochtend. De Koningsparadijsvogel wordt aktief rond zeven uur wanneer de zon te voorschijn komt, terwijl de Bruine Sikkelsnavel zijn best doet om de andere sekse te verleiden net voor de avondschemering.
Het blijft natuurlijk wildlife, dus geen garantie. Maar iedereen die besluit enkele dagen in het woud door te brengen heeft een hele goede kans om de vier vogelsoorten, die allemaal heel verschillend zijn, te zien.
•Overnachting met volpension (lokale maaltijden)
•Transfers
•Engelstalige gids
Exclusief :
•Intercontinentale en binnenlandse vluchten
•Overige maaltijden
•Fooien en uitgaven van persoonlijke aard
•Reis- en annuleringsverzekeringen
•Boekingskosten: € 30,00 per boeking, inclusief bijdrage Calamiteitenfonds.
Opmerkingen:
Prijzen op basis van minimaal 2 personen
Prijsoverzicht Price overview
Bouwsteen 3 dagen Paradijsvogels Nimbrokan
2 personen (1 x 2-persoonskamer)
4 personen (2 x 2-persoonskamer)
Extra informatie

Programma
Dag 1: naar Nimbrokan

Rest van het programma in overleg met Pak Jamil. Rond zonsondergang flirten de paradijsvogels.
Dag 2: Vogels, vogels, vogels...
Wanneer je wilt kun je met zonsopgang en -ondergang nogmaals de verschillende paradijsvogels bewonderen.
Dag 3: Paradijsvogels bij het ochtendgloren

Na het ontbijt transfer naar Jayapura of de luchthaven voor uw volgende bestemming.
Uw verblijf
