Rumah Rindu - Lovina
In onze villa is het ultiem genieten van rust, ruimte, zee en heerlijke luxe. Luxe varierend van ophaalservice, heerlijke ontbijtjes, jacuzzi, sateliet TV, tot aan een babybedje. Aan alles is gedacht. De villa is uitgerust met 2 grote tweepersoons slaapkamers inclusief ensuite luxe badkamers. Verrassend zijn daarbij onze 'buitenhuizen', 2 vierpersoons gastenverblijven ieder met 2 slaapkamers, een luxe badkamer en een kitchenette.
Personeel
De gastvrouwen Agung en Wily onderhouden het huis en doen de was. Maar nog veel belangrijker; wanneer u Agung en Wily wat huishoudgeld geeft, halen zij de dagelijkse boodschappen voor u in huis en maken zij de meest heerlijke gerechten voor u klaar. Ontbijt, lunch, diner, drankjes en hapjes; bespreek uw verzoeken en geniet!
Door onze tuinmannen Putu en Komang ziet de riante tuin er altijd piekfijn uit, zodat u kunt genieten van een schoon zwembad, prachtige vijvers en tropische planten en bomen.
De tuin staat het hele jaar door in bloei, dus welk jaargetijde u ook komt, u krijgt altijd een zomers lentegevoel.
Bali, en zeker het noorden van Bali, is heel veilig.
Als villa-eigenaar wordt echter door de dorpsgemeenschap van je verwacht dat je meerdere inwoners werk aanbiedt. Hierbij hoort ook bewakingspersoneel.
Putu en Ketut houden 's avonds en 's nachts het terrein voor u in de gaten en houden een oogje in het zeil bij de weg en op het strand.
Ook heeft u de beschikking over een Nederlands sprekende helpdesk. Mevrouw Marijke van der Wiel kunt u bereiken voor het beantwoorden van allerlei vragen over de villa, over de omgeving en over eventueel te maken uitstapjes.







Prijsoverzicht Price overview
Rumah Rindu - Lovina
Verzorging Board type
U verblijft hier op basis van Logies.You will stay here based on Logies.


Vergeleken bij het zuiden van Bali is het hier heerlijk rusti... Meer infoMore infoInformations supplémentaires